Maak kennis met het team van Lambert Blonk Assurantiƫn.

Huub Derksen (eigenaar)

Adviseur Hypotheken, Zakelijk en Particulier
huub@lambertblonk.nl

Mark Fransman

Adviseur Zakelijk en Particulier
mark@lambertblonk.nl

Bart Siroen

Adviseur Zakelijk en Particulier
bart@lambertblonk.nl

Thijs Hebben

Adviseur Hypotheken en Particulier
thijs@lambertblonk.nl

Ellen Toenders

Medewerker Zakelijk en Particulier
ellen@lambertblonk.nl

Mandy van Gemert

Medewerker Particulier
mandy@lambertblonk.nl

Kim Schrijen-Hendriks

Medewerker Hypotheken en Particulier
kim@lambertblonk.nl

Tristan Knapen

Medewerker Hypotheken en Particulier
tristan@lambertblonk.nl